Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Останній день подачі показників електролічильників у Запоріжжі – 3 березня: куди треба звертатися

Останній день подачі показників електролічильників у Запоріжжі – 3 березня: куди треба звертатися

Останній день подачі показників електролічильників у Запоріжжі – 3 березня: куди треба звертатися

Передати показання електролічильників за підсумками лютого можна протягом п’яти днів. Сьогодні, 3 березня – останній день.

Термін передачі показань приладу обліку електроенергії останні два дні минулого місяця і три перші дні теперішнього місяця.

Це можна зробити за номерами телефонів:

Як передати покази
Як передати покази

Також передати показання по електроенергії можна через спеціальний чат-бот. Щоб зареєструватися в боті, необхідно вказати розрахунковий рахунок і номер лічильника.

Як писав раніше Inform.zp.ua, наприкінці кожного місяця та на початку наступного у запоріжців є час для передачі показів лічильників споживання газу, електроенергії та води для нарахування вартості за послуги. Розповідаємо, куди потрібно передавати дані лічильників.