Передати показання електролічильників за підсумками лютого можна протягом п’яти днів. Сьогодні, 3 березня – останній день.
Термін передачі показань приладу обліку електроенергії останні два дні минулого місяця і три перші дні теперішнього місяця.
Це можна зробити за номерами телефонів:
![Як передати покази](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/12/YAk-peredati-pokazi-450x224-2.jpg)
Також передати показання по електроенергії можна через спеціальний чат-бот. Щоб зареєструватися в боті, необхідно вказати розрахунковий рахунок і номер лічильника.
Як писав раніше Inform.zp.ua, наприкінці кожного місяця та на початку наступного у запоріжців є час для передачі показів лічильників споживання газу, електроенергії та води для нарахування вартості за послуги. Розповідаємо, куди потрібно передавати дані лічильників.