Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Запоріжцям нагадують про оплату за зберігання номерних знаків

Запоріжцям нагадують про оплату за зберігання номерних знаків

Запоріжцям нагадують про оплату за зберігання номерних знаків

Ілюстративне фото

Часто водії хочуть зберегти номерний знак з улюбленою комбінацією за своїм транспортним засобом. Під час продажу авто власники можуть залишити номерний знак на платному зберіганні в сервісному центрі МВС. У майбутньому вони матимуть можливість закріпити його за новим автомобілем. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №795, за номерні знаки, які знаходяться на зберіганні в сервісному центрі МВС, треба платити. Іноді трапляються випадки, коли автовласники забувають оплатити послугу зберігання. Після цього такі номерні знаки знищують. 

«Статистика каже, що зараз понад 2 тисячі номерних знаків знаходяться на відповідальному зберіганні в сервісних центрах МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Отже, послуга продовження терміну зберігання є актуальною для всіх цих автовласників», — зазначив начальник РСЦ ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях Володимир Степанов.

Як сплатити за зберігання

Для цього необхідно звернутись особисто або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак та сплатити квитанцію. Також це можливо зробити онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Вартість платного зберігання – 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

Звертаємо увагу, що передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачена законодавством.

Не дозвольте своїм улюбленим номерним знакам стати минулим. Вчасна оплата послуги — гарантія їхнього збереження!