Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Запоріжці отримають підвищені пенсії з 1 березня: що відомо

Запоріжці отримають підвищені пенсії з 1 березня: що відомо

Запоріжці отримають підвищені пенсії з 1 березня: що відомо

З 1 березня пенсії підвищать майже на 8%. Середня пенсія зросте до 5717 грн, тобто збільшиться на 322 грн. Рішення щодо третої за час повномасштабної війни індексації ухвалили на засіданні уряду.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Індексація торкнеться більше 10 мільйонів українців. 9,5 млн цивільних пенсіонерів, майже 600 тисяч пенсіонерів силових відомств, майже 100 тисяч «чорнобильців»”, – пише Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Він зазначає, що з 1 квітня відбудеться автоматичне перерахування пенсій для 654 тис. працюючих пенсіонерів із урахуванням оновленого страхового стажу. Також цього року планується індексація найнижчих пенсій.

Авторка: Карина Сінько