Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області російські військові запустили ракети – що відомо

У Запорізькій області російські військові запустили ракети – що відомо

У Запорізькій області російські військові запустили ракети – що відомо

Ілюстративне фото

Уночі 15 лютого 2024 року російські окупанти атакували Україну крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555/Х-55, морського базування – «Калібр», балістичними ракетами «Іскандер-М»/ KN-23, зенітними керованими ракетами С-300, керованими авіаційними ракетами Х-59.

Про це повідомляють Повітряні сили України.

Усього зафіксовано пуски 26 ракет різних типів: 12 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55 з літаків стратегічної авіації Т-95мс (Енгельс); 6 балістичних ракет «Іскандер-М»/ KN-23 (Воронезька); 2 крилаті ракети «Калібр» (Новоросійськ – РФ); 4 керовані авіаційні ракети Х-59 (ТОТ Запорізької області, Курська область – РФ); 2 зенітні керовані ракети С-300 (Бєлгородська область – РФ).

Силами та засобами Повітряних Сил та Сил оборони України знищено 13 ракет різних типів: 8 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55; 1 балістичну ракету «Іскандер-М»/KN-23; 2 крилаті ракети «Калібр»; 2 керовані авіаційні ракети Х-59.

Нагадаємо, вранці армія РФ атакувала Запоріжжя. Обстрілу зазнав інфраструктурний обʼєкт. Є постраждалі.