Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » “Magura” знищила “Цезаря”: розвідники потопили великий десантний корабель РФ

“Magura” знищила “Цезаря”: розвідники потопили великий десантний корабель РФ

“Magura” знищила “Цезаря”: розвідники потопили великий десантний корабель РФ

Цезарь Куніков

Сьогодні, 14 лютого, Головне управління розвідки у взаємодії з усіма складовими Сил безпеки і оборони України знищили великий десантний корабель «Цезарь Куніков» чорноморського флоту РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Корабель РФ атакували ударними морськими дронами “Magura V5” біля берегів тимчасово окупованого Криму неподалік міста Алупка.

“Цезарь Куніков” отримав критичні пробоїни по лівому борту і почав тонути. Символічно, що російський офіцер, чиїм іменем назвали корабель, був убитий рівно 81 рік тому.

Великий десантний корабель “Цезарь Куніков” проєкту 775 ― одне із найновіших російських суден. Міг вміщати 87 членів екіпажу на борту. Використовувався Москвою під час воєн проти Грузії, Сирії та України.

Нагадаємо, армія РФ нанесла 182 удари по 17 населеним пунктам Запорізької області. В результаті атаки загинув чоловік.