Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжжя презентували у Японії

Запоріжжя презентували у Японії

Запоріжжя презентували у Японії

Ілюстративне фото

Запорізька делегація презентувала у Японії інвестиційну привабливість Запоріжжя та його сучасну проблематику.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

До Японсько-Українського бізнес-форуму, що проходить у Токіо, доєдналися представники семи українських громад, серед яких – Запоріжжя.

Учасники запорізької делегації розповіли учасникам заходу, як і чим зараз живе козацьке місто, з якими основними викликами стикається та чим саме може зацікавити міжнародних інвесторів.

Чимало японських телеканалів транслювали форум у прямому ефірі, тож вся Японія дізналася про Запоріжжя та про можливості взаємовигідної співпраці у реалізації низки важливих проєктів як направлених на втілення в життя першочергових потреб, так і довгострокових перспектив.

Нагадаємо, черговий температурний рекорд зафіксовано у Запоріжжі за підсумками 7 лютого 2024.