Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Названа кількість пошкоджених чи зруйнованих будинків у Запоріжжі

Названа кількість пошкоджених чи зруйнованих будинків у Запоріжжі

Названа кількість пошкоджених чи зруйнованих будинків у Запоріжжі

Зруйновані будинки у Запоріжжі

У Запоріжжі зібрана інформація про значні руйнування внаслідок ракетних атак з боку Росії. Потребують відновлення майже 1500 об’єктів житлової інфраструктури міста.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Спеціальна міська комісія фіксує пошкодження та руйнування будівель і споруд різних форм власності внаслідок ракетних обстрілів та складає відповідні акти.

Комісія з обстеження пошкоджених об’єктів внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією РФ, обстежила 1 812 об’єктів, серед яких: 672 багатоповерхівки,  697 будинків приватного сектору, 443 нежитлові будівлі й споруди.

Зокрема, під час ракетного обстрілу 8 січня 2024 року у Вознесенівському районі було пошкоджено 19 багатоквартирних та 15 приватних будинків. З них комісія вже обстежила 17 багатоповерхівок та 15 приватних будинків.

З січня 2023 року департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради вносить дані про пошкоджені та знищені об’єкти внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф, до Державного реєстру майна. Зараз до реєстру вже внесено інформацію про 807 об’єктів.

Загалом з початку воєнних дій внаслідок  ракетних ударів по місту було пошкоджено 676 та частково зруйновано 12 багатоповерхівок. У приватному сектору повністю зруйновано 14 будинків та пошкоджено 887 домоволодінь.

Нагадаємо, армія РФ вдарила по 19 містах та селах Запорізької області. За минулу добу зафіксовано 179 ударів. Внаслідок атаки загинула жінка.