Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Стартує конкурс «Перлинка Запоріжжя» для дівчат

Стартує конкурс «Перлинка Запоріжжя» для дівчат

Стартує конкурс «Перлинка Запоріжжя» для дівчат

Стартує конкурс «Перлинка Запоріжжя»

У Запоріжжі відбувся кастинг на конкурс «Перлинка Запоріжжя». Його проведено в рамках проєкту «Міні-міс Запоріжжя 2024».

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Участь у відборі взяли 25 дівчат віком від 5 до 15 років. Це діти, які стали вимушеними переселенцями або ж мають вади здоров’я. Кожна з маленьких красунь демонструвала свої таланти – спів, танці, малювання.

За результатами кастингу журі відібрало 20 дівчат. З ними протягом трьох місяців двічі на тиждень будуть займатися наставники. Дівчата навчатимуться дефіле, як себе поводити на сцені, опанують основами догляду за собою, займатимуться стретчингом та йогою для внутрішньої гармонії та ментального здоров’я.

Нагадаємо, у Запорізькій обласній філармонії 11 лютого виступить сучасний балет “Carmen & Jose”.