Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Історія » На Запоріжжі загинув ексголова однієї з районних адміністрацій Буковини Руслан Сенчук

На Запоріжжі загинув ексголова однієї з районних адміністрацій Буковини Руслан Сенчук

На Запоріжжі загинув ексголова однієї з районних адміністрацій Буковини Руслан Сенчук

Фото: Надія Сенчук

Ексголова Вижницької районної адміністрації Руслан Сенчук загинув на війні під Роботиним в Запорізькій області. Майже місяць його вважали зниклим безвісти.

Про це повідомила дружина військового та депутата Надія Сенчук.

Руслан Сенчук мав звання капітана та був командиром роти протитанкових ракетних комплексів. Служив у складі 82-ої десантно-штурмової бригади.

Військовий загинув 6 січня в районі села Роботине. До цього родина та знайомі вважали чоловіка зниклим безвісти.

Сенчук очолював Вижницьку РДА у 2016-2019 роках. На посаду його призначили указом тодішнього президента України Петра Порошенка. Був звільнений у зв’язку з закінченням повноважень президента.

Міський голова Дніпра висловився відносно загибелі Руслана Сенчука:

“Спокійна, порядна, інтелігентна людина. Коли ви говорите про “піду воювати після мерів із депутатами”, то згадуйте і про Руслана Сенчука”.