Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Фахівці підрахували скільки будинків у Запоріжжі постраждали від російських атак

Фахівці підрахували скільки будинків у Запоріжжі постраждали від російських атак

Фахівці підрахували скільки будинків у Запоріжжі постраждали від російських атак

Ілюстративне фото

Внаслідок російських атак по Запоріжжю пошкоджено 676 багатоповерхівок. Фахівці обстежують оселі та фіксують пошкодження.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

Загалом з початку воєнних дій внаслідок ракетних ударів по місту було пошкоджено 676 та частково зруйновано 12 багатоповерхівок. У приватному секторі повністю зруйновано 14 будинків та пошкоджено 887 будівель.

“Зокрема, під час ракетного обстрілу 8 січня 2024 року у Вознесенівському районі було пошкоджено 19 багатоквартирних та 15 приватних будинків. З них комісія вже обстежила 17 багатоповерхівок та 15 приватних будинків”, – пишуть у міськраді.

Міська комісія фіксує пошкодження та руйнування будівель і споруд. Зараз до реєстру вже внесено інформацію про 807 об’єктів.


Як ми писали раніше, сьогодні, 6 лютого, Верховна Рада проголосувала за продовження воєнного стану та мобілізації. Їх терміни в Україні подовжили ще на 90 днів.