Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Волонтер із Запоріжжя попав під атаку дронів: які наслідки (ФОТО)

Волонтер із Запоріжжя попав під атаку дронів: які наслідки (ФОТО)

Волонтер із Запоріжжя попав під атаку дронів: які наслідки (ФОТО)

Фото: Владислав Маховський

Сьогодні, 6 лютого, запорізький волонтер Владислав Маховський їздив до Авдіївки, щоб евакуювати людей. Під час поїздки чоловік потрапив під атаку російського дрона.

Про це Владислав Маховський повідомив у соціальних мережах.

Волонтер планував сьогодні вивезти близько 10 людей з Авдіївки. Але в його автомобіль влетів дрон окупантів. Внаслідок атаки Владислав отримав поранення ноги.

Волонтер із Запоріжжя отримав поранення під час евакуаційної місії
Фото: Владислав Маховський

“На жаль, сьогодні не зможу виконати свою місію евакуаційну. Російській дрон влетів в машину, зупинив і поранив мене. Зараз вже шок пройшов, зараз вже боляче”, – каже Владислав Маховський.

Волонтера змогли евакуювати поки місто перебувало під обстрілами. Згодом чоловік повідомив, що вже знаходиться у лікарні.


Нагадаємо, що український військовий родом з села Щасливого, що в Запорізькому районі, загинув під час виконання службових обов’язків на війні.