Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти обстріляли Роботине під час візиту Президента України: що відомо

Окупанти обстріляли Роботине під час візиту Президента України: що відомо

Окупанти обстріляли Роботине під час візиту Президента України: що відомо

Президент України Володимир Зеленський

Вчора, 4 лютого, Володимир Зеленський перебував на передових позиціях в Запорізькій області. Саме в цей час росіяни обстріляли Роботине.

Про це розповів прессекретар президента Сергій Никифоров.

“Це Роботине, там ведуться активні бойові дії. Тому були відносно близькі розриви. Але я б не драматизував ситуацію”, – сказав Никифоров.

Нагадаємо, що вчора Президент України побував у розташуванні 65-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Він поспілкувався із захисниками та вручив їм державні нагороди.