На Запорізькому напрямку російський піхотинець здався в полон. Українські військові скинули йому в окоп гранату, проте окупант вирішив зберегти своє життя.
Про це повідомляє пресслужба 128 ОГШБр.
“Один влучний скид гранати в окоп і росіянин зрозумів – або гаплик, або полон. Він зробив правильний вибір – проілюстрував жестами «game over» і за помахами пропеллерів дрона пішов до українських позицій. На допиті полонений розповів про особовий склад, зброю свого підрозділу й багато чого іншого”, – пише пресслужба бригади.
За словами 128 бригади, російський військовий поповнив обмінний фонд та поділився важливою інформацією.
Раніше ми писали, що минулої доби окупаційні війська випустили по Запорізькій області 49 безпілотників, використали артилерію та РСЗВ. Внаслідок чого поранення отримали двоє чоловіків.