Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Без батька залишилися троє дітей: в боях загинув доброволець з Запорізької області

Без батька залишилися троє дітей: в боях загинув доброволець з Запорізької області

Без батька залишилися троє дітей: в боях загинув доброволець з Запорізької області

Свічка

15 січня загинув мешканець Гуляйполя Запорізької області Сергій Демяненко, який ще у 2021 році добровільно пішов захищати країну від російських окупантів. Чоловіку було 38 років.

Про це повідомляє Гуляйпільська міська територіальна громада.

Сергій Демяненко народився в Донецькій області, але своє життя прожив у Гуляйполі. У 2021 році Сергій добровольцем пішов захищати свою землю.

Сергій Демяненко
Сергій Демяненко

«Він був у найстрашніших боях: Мар’янка, Бахмут, дійшов до Луганської області. Але війна жорстока і несправедлива, він так і не повернувся додому живим. Молодий, повен сил та енергії, йому б ще жити та жити», — кажуть в громаді.

Сьогодні, 25 січня, на Кушугумському кладовищі захисника України проведуть в останній путь.  

У полеглого Сергія Демяненка залишилось троє дітей, мама, брати та сестра.

Нагадаємо, російські окупанти за минулу добу завдали 124 удари по 23 містам та селам Запорізької області.