Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі новий спектакль “Цирк на льоду. Незламні”

У Запоріжжі новий спектакль “Цирк на льоду. Незламні”

У Запоріжжі новий спектакль “Цирк на льоду. Незламні”

Цирк у Запоріжжі

З 27 січня по 25 лютого у запорізькому цирку відбудеться нова програма – шоу “Цирк на льоду. Незламні”.

Про це повідомили у Запорізькому державному цирку.

У виставі “Цирк на льоду. Незламні” представлені найкращі традиції українського цирку. В поєднанні з добрим гумором та роботою артистів це робить шоу унікальним та незабутнім.

Віртуозні номери на льодовій арені підкорюють серця справжніх шанувальників цирку.

Цирк на льоду
Цирк на льоду. Незламні

У новій програмі – акробатичні трюки, загадкові магічні номери, фігуристи, ілюзіоністи, акробати та жонглери і, звичайно, клоунеса – ведуча Джулія Kiss.

Вартість квитків становить 100-500 грн.

Нагадаємо, у Запоріжжі виступить відома українська співачка Настя Каменських. NK виступить з сольним концертом «Я – Україна» у Запорізькому державному цирку.