Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Через обстріли майже 2000 запорізьких родин залишились без світла: ремонтні роботи тривають

Через обстріли майже 2000 запорізьких родин залишились без світла: ремонтні роботи тривають

Через обстріли майже 2000 запорізьких родин залишились без світла: ремонтні роботи тривають

Електроенергія

Вчора, 24 січня, внаслідок обстрілів були знеструмлені 1954 споживачі в одному з прифронтових населених пунктів Запорізької області. Запорізькі енергетики відновили енергопостачання більшої частини з них – загалом 1600 домівок.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Інших 354 споживачів планується заживити, щойно це дозволить безпекова ситуація.

Також на Оріхівщині відновлено енергоживлення 25 споживачів, що були знеструмлені через технологічне порушення.

Станом на ранок 25 січня внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області повністю або частково без енергопостачання залишаються 64 населені пункти (5984 споживачів).

Знеструмлень з технологічних причин немає.

Нагадаємо, у Запоріжжі сьогодні, 25 січня, заплановано відключення електроенергії. Це пов’язано з плановими ремонтами електрообладнання.