Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Гауляйтер Балицький ввів тотальну заборону на продаж алкоголю в Запорізькій області

Гауляйтер Балицький ввів тотальну заборону на продаж алкоголю в Запорізькій області

Гауляйтер Балицький ввів тотальну заборону на продаж алкоголю в Запорізькій області

Алкоголь

На тимчасово окупованій Запорізькій області посилили “сухий закон”. Нові обмеження почнуть діяти з 25 січня. Вони передбачають повну заборону на роздрібний продаж алкогольної продукції.

Відповідне рішення опублікував у себе в телеграм-каналі псевдогубернатор Запорізької області Євген Балицький.

“25 січня 2024 року, у зв’язку зі святкуванням Дня російського студентства, на території Запорізької області вводиться повна заборона на роздрібний продаж алкогольної продукції”, – написав він.

Підприємцям заборонили продаж міцного алкоголю, а також пива, пивних напоїв, сидр, пуаре, медовуху. Виняток-підприємства громадського харчування, ресторани, бари, кафе і буфети.

За порушення заборон окупаційна влада погрожує адміністративним штрафом (для індивідуальних підприємців – від 20 до 40 тисяч рублів, для юридичних осіб – від 100 до 300 тисяч рублів).

Нагадаємо, на окупованій території Запорізької області ввели заборону на продаж алкоголю з травня 2023 року.