Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Мокрий сніг та ожеледицю прогнозують синоптики у Запорізькій області

Мокрий сніг та ожеледицю прогнозують синоптики у Запорізькій області

Мокрий сніг та ожеледицю прогнозують синоптики у Запорізькій області

Фото: Нацполіція Запорізької області

У Запоріжжі та Запорізькій області вдень 25 січня прогнозують на дорогах налипання мокрого снігу і ожеледиця. У регіоні встановили І-й (“жовтий”) рівень небезпеки.

Про це повідомляють в Запорізькому обласному гідрометцентрі.

Через погіршення погодних умов можливе ускладнення роботи комунальних і енергетичних підприємств, а також порушення роботи транспорту на окремих ділянках доріг.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 23 січня, сапери вилучили 3 вибухонебезпечні предмети, які виявили у населених пунктах Запорізького району. Всі вони були знищені фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.