Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Перехід на літній час у 2024 році: уточнення та розклад переведення годинників

Перехід на літній час у 2024 році: уточнення та розклад переведення годинників

Перехід на літній час у 2024 році: уточнення та розклад переведення годинників

Час

За попередніми повідомленнями, перехід на літній час у 2024 році відбудеться згідно з встановленим розкладом, і жодних скасувань в Україні не передбачено.

Детальніше про те, коли точно слід чекати переведення годинників на літній час у 2024 році. Законодавство України визначає це питання, і вже у 1996 році Кабінет Міністрів ухвалив постанову, що визначає обов’язковість зміни годин вдвічі на рік. Так, в кінці жовтня застосовується зимовий час, а в останню неділю березня — літній час.

У 2024 році переведення годинників на літній час відбудеться 31 березня о 3:00 ранку, коли годинники слід перемістити на 1 годину вперед.

Хоча ініціатива скасувати переведення годинників висувається майже щороку, включаючи обговорення у 2023 році, наразі жодних офіційних рішень не прийнято. Часто наголошується на можливих негативних впливах на здоров’я, але на рівні закону скасування поки немає, і перехід на літній час 2024 року відбудеться як завжди.

Важливо відзначити, що практика переведення годинників не є унікальною для України. Приблизно 70 країн світу мають свій зимовий та літній час, але в той же час близько 100 країн або ніколи не застосовували цю практику, або вже відмовились від неї.

Сучасні гаджети вміють враховувати зміни в часі автоматично, тому це необхідно робити вручну лише на механічних годинниках.


Нагадаємо, Запорізька область є лідером по вакцинації від гепатиту в Україні.