Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Автомийку в Запоріжжі зобов’язала знести прокуратура: подробиці

Автомийку в Запоріжжі зобов’язала знести прокуратура: подробиці

Автомийку в Запоріжжі зобов’язала знести прокуратура: подробиці

Фото: Запорізька обласна прокуратура

Самовільно збудовану будівлю автомийки в Запоріжжі зобов’язала знести прокуратура в судовому порядку. Вона суперечить Генеральному плану міста.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної прокуратури.

За позовом Шевченківської окружної прокуратури міста Запоріжжя суд скасував право власності на самовільно збудовану автомийку та зобов’язав знести будівлю.

У суді довели, що власник автомийки не уклав договір оренди землі. Будівля розташована на площі понад 170 кв.м, що суперечить Генеральному плану Запоріжжя.