Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Бізнес » Закриття “Ашану” в Запоріжжі не пов’язано з безпековою ситуацією, – Юрій Малашко

Закриття “Ашану” в Запоріжжі не пов’язано з безпековою ситуацією, – Юрій Малашко

Закриття “Ашану” в Запоріжжі не пов’язано з безпековою ситуацією, – Юрій Малашко

Гипермаркет “Ашан”

У квітні цього року гіпермаркет “Ашан” в Запоріжжі не буде працювати офлайн. Проте це не пов’язано з безпековою ситуацією в місті.

Про це повідомив керівник ЗОВА Юрій Малашко. 

“Щодо закриття гіпермаркету Auchan в Запоріжжі. Прошу не поширювати фейки та плітки, які полюбляють використовувати вороги.

Насамперед, Auchan Україна переходить в онлайн-формат роботи в обласному центрі, а з квітня 2024 року закриє магазин у зв’язку із закінченням договору оренди. Це не пов’язано з безпековою ситуацію, а є виключно зваженим рішенням компанії”, – пише посадовець. 

Раніше Inform.zp.ua вже повідомляв, що гіпермаркет “Ашан” припинить свою роботу в Запоріжжі та Кривому Розі. Це станеться з квітня цього року.

В “Ашані” зазначили, що співробітників забезпечать робочими місцями інших містах, де працюють гіпермаркети.