Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В боях за Україну загинув запорізький військовий Павло Якименко

В боях за Україну загинув запорізький військовий Павло Якименко

В боях за Україну загинув запорізький військовий Павло Якименко

Свічка

Павло Якименко, мешканець Дніпрорудного Запорізької області, загинув на війні. 

Про це повідомили у міській військовій адміністрації Дніпрорудного.

“Звістка про втрату нашого колеги, Героя і захисника країни, Якименко Павла Олексійовича, що отримав важке поранення під час виконання бойових задач, залишає нас з глибоким сумом та скорботою. Важка втрата справжнього патріота та незламного Героя своєї країни, людини що поставила усе заради безпеки інших”, — йдеться у повідомленні.

Павло Якименко
Павло Якименко

Павло отримав важке поранення під час виконання бойового завдання. Прощання та поховання воїна відбулося сьогодні, 18 січня, на Капустяному цвинтарі у Запоріжжі.

Нагадаємо, минулої доби російські окупанти нанесли 179 ударів по 25 містах та селах Запорізької області. Є руйнування житлових будинків.