Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У 1,5 тисячі домівок запоріжців енергетики повернули світло

У 1,5 тисячі домівок запоріжців енергетики повернули світло

У 1,5 тисячі домівок запоріжців енергетики повернули світло

Вимкнення світла. Ілюстративне фото

Протягом минулої доби та цієї ночі ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» усунули низку технологічних порушень, спричинених у тому числі ускладненням погодних умов. Енергетики заживили загалом понад 1,5 тисячі домівок у м. Запоріжжя, Запорізькому та Пологівському районах.

 Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

На ранок знеструмлень з технологічних причин на підконтрольній території Запорізької області немає.

Також нових пошкоджень в електромережах через бойові дії не зафіксовано, станом на 09:00 18 січня внаслідок військової агресії РФ повністю або частково знеструмленими залишаються 63 населені пункти у Запорізькій області.

Нагадаємо, минулої доби російські окупанти нанесли 179 ударів по 25 містах та селах Запорізької області. Є руйнування житлових будинків.