Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти у Запорізькій області вимагають маркувати домашню худобу

Окупанти у Запорізькій області вимагають маркувати домашню худобу

Окупанти у Запорізькій області вимагають маркувати домашню худобу

Фото: Жовта Стрічка

З 1 березня 2024 року селян на окупованій частині Запорізької області зобов’яжуть ставити на облік і маркувати всіх домашніх сільськогосподарських тварин.

Про це повідомили на сайті «РІА-Мелітополь».

Обліковувати і маркувати треба абсолютно всіх тварин, які присутні на подвір’ї – як крупний рогатий скот, так і невеликих тварин, зокрема бджіл та курей. Зробити це мають фахівці ветеринарною служби. При цьому, обіцяють, що маркуватимуть тварин безкоштовно.

Такі дії можуть приховувати в собі кілька небезпек для мелітопольців. По-перше, з огляду на дефіцит фахівців буквально в усіх галузях і статус прифронтового району, мало хто захоче роз’їжджати по селах, проводячи маркування тварин. Оскільки ризикує наразитися на обстріл – причому, відразу з двох сторін.

По-друге, такий «облік» цілком може слугувати підставою для подальшого мародерства. Не можна виключати й корупційну складову.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку українські захисники минулої доби відбили 2 атаки російських окупантів в районі села Роботине.