Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі деякі тролейбуси відновили роботу: як буде працювати громадський транспорт 12 січня

У Запоріжжі деякі тролейбуси відновили роботу: як буде працювати громадський транспорт 12 січня

У Запоріжжі деякі тролейбуси відновили роботу: як буде працювати громадський транспорт 12 січня

Ілюстративне фото

У Запоріжжі громадський транспорт буде працювати в стандартному режимі. Деякі тролейбуси вже відновили свою роботу. Транспорт курсуватиме з 5:10 до 22:00.

Про це повідомили в Управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

трамваї на маршрутах:

№3; 10; 12; 14; 15; 16.

автобуси на маршрутах:

№7; №17; №18; №29; №34; №34а; №38 (рейси); №39; №56;  №59; №72; №86;  №94; №98 (рейси, з кінцевою зупинкою «вул. Гарнізонна»).

тролейбуси на маршрутах:

  • у тестовому режимі організовується робота тролейбусів маршруту №3 за маршрутом “вокзал Запоріжжя І – вул. Піщана”;
  • організовано роботу тролейбусів маршруту №8 за маршрутом «пл. Запорізька – Сімферопольське шосе»;
  • поновлено роботу тролейбусів маршруту №14 “Сімферопольське шосе – Набережна”.

У разі тимчасового припинення роботи тролейбусного маршруту №3 до вул. Піщаної ЗКПМЕ “Запоріжелектротранс” будуть організовані автобусні рейси за маршрутом “вул. Піщана – пр. Металургів”.

У зв’язку з військовою агресією можливі зміни в роботі громадського транспорту.


Нагадаємо, роботу тролейбусів по маршруту №14 “Сімферопольське шосе – вул.Чумаченко – Набережна” поновили 11 січня. Планові графіки наразі не дійсні, адже маршрут обслуговують тільки тролейбуси з автономному ходом.