Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Енергетики повернули світло у домівки майже 2000 запорізьких родин

Енергетики повернули світло у домівки майже 2000 запорізьких родин

Енергетики повернули світло у домівки майже 2000 запорізьких родин

Ілюстративне фото

Вчора, 10 січня, ремонтні бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» завершили роботи з відновлення порушеного негодою енергопостачання та заживили загалом 32 населені пункти Запорізького та Пологівського районів.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Загалом енергетики повернули світло 1960 родинам.

Станом на 11 січня внаслідок бойових дій повністю або частково без енергопостачання залишаються 63 населені пункти Запорізької області.

Ще 13 абонентів у Пологівському районі знеструмлені через технологічне порушення. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Нагадаємо, у Запоріжжі відновили роботу тролейбусних маршрутів після того, як вони тимчасово не курсували через погодні умови.