Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі перейменують ще 50 вулиць – подробиці

У Запоріжжі перейменують ще 50 вулиць – подробиці

У Запоріжжі перейменують ще 50 вулиць – подробиці

У Запоріжжі триває перейменування вулиць

Стали відомі підсумки голосування за варіанти перейменування понад 50 запорізьких вулиць.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

У Запоріжжі продовжують обирати нові варіанти назв для вулиць, провулків та інших географічних об’єктів, які пов’язані з історією Росії, історією СРСР та іншим.

Оприлюднюємо результати голосування запоріжців за варіанти перейменування вулиць за протоколами  робочої групи по створенню реєстру урбанонімів м. Запоріжжя.

З результатами голосування можна ознайомитись у прикріплених нижче файлах.

Протокол №28

Протокол №29

Протокол №30

Протокол №31

Нагадаємо, комунальники у Запоріжжі усувають наслідки негоди. Паралельно вони продовжують працювати на місцях ракетної атаки.