Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Як буде працювати громадський транспорт у Запоріжжі 10 січня: графік

Як буде працювати громадський транспорт у Запоріжжі 10 січня: графік

Як буде працювати громадський транспорт у Запоріжжі 10 січня: графік

Ілюстративне фото

У Запоріжжі 10 січня громадський транспорт буде працювати без змін. Він курсуватиме з 5:10 до 22:00. Проте роботу тролейбусів тимчасово припинено.

Про це повідомили в Управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

трамваї на маршрутах:

№3; 10; 12; 14; 15; 16.

автобуси на маршрутах:

№7; №17; №18; №29; №34; №34а; №38 (рейси); №39; №56;  №59; №72;  №86;  №94; №98 (рейси, з кінцевою зупинкою «вул. Гарнізонна»).

Роботу тролейбусних маршрутів призупинено, у зв’язку із зледенінням контактного дроту.

На час тимчасового припинення роботи тролейбусного маршруту №3 КП “Запоріжелектротранс” організовані автобусні рейси за маршрутом “вул. Піщана – пр. Металургів”.

У зв’язку з військовою агресією можливі зміни в роботі громадського транспорту.


Нагадаємо, що дороги та тротуари у Запоріжжі вкриті кригою. Поліцейські просять дотримуватися правил безпеки на дорогах під час негоди.