Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі запустили автобус по маршруту тролейбуса №3

У Запоріжжі запустили автобус по маршруту тролейбуса №3

У Запоріжжі запустили автобус по маршруту тролейбуса №3

Ілюстративне фото

На час тимчасового припинення курсування тролейбусного маршруту №3 у Запоріжжі запустили ще один автобусний маршрут 8 січня.

Про це повідомляє Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради.

Автобус курсуватиме за маршрутом «вул. Піщана – пр. Металургів».

Нагадаємо, у Запоріжжі на дорогах, як і прогнозували синоптики, ожеледиця. Комунальні служби обробляють дороги та тротуари, але опади не припиняються, й тримається “мінусова” температура.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі у зв’язку з ожеледицею та обледенінням контактного дроту тимчасово не курсуватиме громадський електротранспорт.