Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Мешканці Запоріжжя отримали понад 12 млн грн компенсації за зруйноване обстрілами житло

Мешканці Запоріжжя отримали понад 12 млн грн компенсації за зруйноване обстрілами житло

Мешканці Запоріжжя отримали понад 12 млн грн компенсації за зруйноване обстрілами житло

Атака на Запорізьку область

У новому році державну допомогу на ремонт пошкодженого обстрілами житла отримали ще 14 запоріжців.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Загальна сума цих виплат, що здійснюються у рамках державної програми «єВідновлення», склала майже 700 тисяч гривень. А усього з початку дії програми таку допомогу отримали 249 містян на суму понад 12,1 млн грн.

Загалом на цей час міська комісія з питань державної компенсації на ремонт пошкодженого обстрілами житла за програмою «єВідновлення» погодила виплати 284 власникам на суму близько 15,2 млн грн.

Детальна інформація про те, як подати заявку на компенсацію, є за посиланням. У разі відсутності технічної можливості, щоб подати заявку самостійно, можна звернутися до ЦНАПів.

Нагадаємо, минулої доби армія РФ нанесла 169 ударів по 22 населеним пунктам Запорізької області. При цьому було знищено російський безпілотник.