Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжців прохають передати покази лічильників – як це зробити

Запоріжців прохають передати покази лічильників – як це зробити

Запоріжців прохають передати покази лічильників – як це зробити

Як передати покази

Сьогодні, 30 грудня, вже можна передавати покази електролічильників за підсумками листопада місяця у Запоріжжі. Термінами передати ці покази необхідно до 03 січня включно.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Покази можна передати телефоном, за допомогою голосового меню самообслуговування:

(061) 228-51-09

+38 (098) 168-01-01

+38 (050) 119-91-69

+38 (093) 170-23-35

За допомогою чат-боту у системі обміну повідомленнями Telegram @ZPEnergoBot (https://t.me/ZPenergoBot);

Через сайт ПАТ «Запоріжжяобленерго» за посиланням https://www.zoe.com.ua/pokazania.php.

Покази необхідно передавати за номером договору, укладеним із ПАТ «Запоріжжяобленерго». Покази за оновленими номерами особових рахунків, за якими побутові споживачі наразі сплачують за електроенергію Постачальнику універсальної послуги, програмні комплекси ПАТ «Запоріжжяобленерго» НЕ ПРИЙМАЮТЬ, оскільки у базах Товариства таких номерів немає.

Як дізнатися номер договору із ПАТ «Запоріжжяобленерго» – він ідентичний «старому» особового рахунку, за яким побутові споживачі сплачували за електроенергію до 01.02.2023.

Нагадаємо, у Запоріжжі за деякими адресами сьогодні, 30 грудня, будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими ремонтними роботами.