Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Запорізькі депутати не підтримали петицію щодо звільнення Анатолія Куртєва

Запорізькі депутати не підтримали петицію щодо звільнення Анатолія Куртєва

Запорізькі депутати не підтримали петицію щодо звільнення Анатолія Куртєва

Анатолій Куртєв

Петицію про звільнення Анатолія Куртєва з посади секретаря Запорізької міської ради розглядали на 22 сесії міської ради. Проте депутати не підтримали це рішення.

Під час обговорення цієї петиції, депутат Запорізької міськради від “Партії Володимира Буряка “Єднання” Олег Коломоєць звернувся до Закону України про місцеве самоврядування. Та наголосив на необхідності таємного голосування.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв на це відповів:

“Це петиція, ви помиляєтесь. Ви ще не прийняли рішення про зняття з посади, треба з початку ж його прийняти”.

До обговорення залучили Правовий Департамент. Представник від департаменту Олег Миколайович пояснив, що при розгляді петиції не має потреби в таємному голосуванні:

“Наразі ми розглядаємо підтримувати чи не підтримувати петицію. Відповідно до положень про петиції – петиція це вид звернення громадян до влади. Тому, тут немає підстав для таємного голосування”.

Петиція про звільнення Анатолія Куртєва
Скріншот із запису сесії

За результатами голосування петиція не була прийнята. “За” проголосували 5 депутатів, а проти були 11. Ще двоє утримались від голосування.


Нагадаємо, що у Запоріжжі була створена петиція щодо відправки у відставку Анатолія Куртєва, як секретаря міськради та виконуючого обов’язки мера.