Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Потяг із Перемишля до Запоріжжя затримується: Укрзалізниця назвала причину (ОНОВЛЕНО)

Потяг із Перемишля до Запоріжжя затримується: Укрзалізниця назвала причину (ОНОВЛЕНО)

Потяг із Перемишля до Запоріжжя затримується: Укрзалізниця назвала причину (ОНОВЛЕНО)

Ілюстративне фото

Потяг Запоріжжя-Перемишль затримається приблизно на 2 години. Причиною є аварія на залізничних коліях у Польщі.

Про це повідомила Укрзалізниця.


Оновлено

19:37 – Укрзалізниця пише, що ділянку поблизу Медики (Польща) відкрито для руху. Пасажирів рейсу 31 Запоріжжя-Перемишль вже очікують автобуси для трансферу до Кракова.


Через сходження вантажного поїзда у Польщі рух поїздів по ст. Медика (перемишльський напрямок) призупинено орієнтовно на дві години.

Це означає затримку щонайменше двох українських поїздів:

  • 31 Запоріжжя – Перемишль;
  • 74 Перемишль – Харків.

Раніше ми писали, що Укрзалізниця додала вагони до потяга Ковель-Запоріжжя. Це пов’язано з великим попитом на подорожі залізницею у грудні.