Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У 140 домівок у Запоріжжі повернули світло

У 140 домівок у Запоріжжі повернули світло

У 140 домівок у Запоріжжі повернули світло

Ілюстративне фото

Вчора ремонтні бригади «Запоріжжяобленерго» заживили 140 домівок у м. Запоріжжя, знеструмлених через пошкодження кабельної лінії електропередачі.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

По решті території обслуговування ПАТ «Запоріжжяобленерго» ситуація з енергопостачанням змін не зазнала, нових відключень не зафіксовано.

Станом на 20 грудня через пошкодження електрообладнання, спричинені бойовими діями, на підконтрольній частині Запорізької області повністю або частково знеструмлені 63 населені пункти.

За інформацією Запорізької обласної військової адміністрації наразі там проживають загалом 5 631 споживач (родини та юридичні особи).

Нагадаємо, українські оборонці на Мелітопольському напрямку у Запорізькій області завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують окупантів вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили 12 атак противника західніше Новопокровки та Роботиного.