Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » У “Київстар” розповіли коли абонентам нарахують компенсації

У “Київстар” розповіли коли абонентам нарахують компенсації

У “Київстар” розповіли коли абонентам нарахують компенсації

Ілюстративне фото

На сьогодні компанія продовжує відновлювати свою систему після кібератаки. Компенсації будуть надходити після повного відновлення працездатності. 

Про це в коментарі LIGA.net повідомила представник оператора Ірина Леличенко.

Ірина стверджує, зо зараз ведеться робота над відновленням послуг M2M для бізнес-клієнтів. Також у найближчих планах – відновити послугу SMS.

Повідомляється, що в деяких населених пунктах все ще спостерігаються локальні перебої з наданням послуги “Домашнього Інтернету”. 

“Нарахування бонусів і компенсацій абонентам, які не могли користуватися послугами зв’язку через хакерську атаку, буде здійснюватися тільки після повної стабілізації роботи мережі та запуску всіх послуг”, – каже Ірина Леличенко.


Нагадаємо, що 12 грудня в роботі оператора зв’язку “Київстар” стався масштабний збій. Компанія офіційно підтвердила хакерську атаку та пообіцяла компенсації.