Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як вплинув збій у Київстар на ситуацію на фронті

Як вплинув збій у Київстар на ситуацію на фронті

Як вплинув збій у Київстар на ситуацію на фронті

Ілюстративне фото

Збій у роботі мобільного оператора Київстар не вплинув на військовослужбовців. Адже військові на лінії фронту користуються іншим зв’язком.

Про це повідомив начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

Наразі немає впливу ситуації абсолютно на дії військовослужбовців. Для звичайних цивільних осіб є якісь незручності, але для військовослужбовців абсолютно не має ніякого значення”, – розповідає Фітьо.

За його словами, безпосередньо на лінії фронту військові користуються “дещо іншим зв’язком”.


Сьогодні, 12 грудня, в роботі оператора зв’язку “Київстар” стався масштабний збій. Компанія офіційно підтвердила хакерську атаку та пообіцяла компенсації.