Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Переселенці в Запоріжжі зможуть отримати гуманітарну допомогу з наступного тижня

Переселенці в Запоріжжі зможуть отримати гуманітарну допомогу з наступного тижня

Переселенці в Запоріжжі зможуть отримати гуманітарну допомогу з наступного тижня

Гуманітарна допомога

В Запоріжжі 11 та 13 грудня видаватимуть гуманітарну допомогу переселенцям з Оріхівської громади.

Видача гуманітарної допомоги буде від міжнародного фонду World Central Kitchen за допомогою QR-кодів. Її можуть отримати 11 та 13 грудня з 10:30 до 12:00 ВПО Оріхівської громади з QR-кодами, які не отримували допомогу в листопаді, згідно списків номерів:

Понеділок 11.12.2023: https://targis.github.io/list/11-12-2023.html

Середа 13.12.2023: https://targis.github.io/list/13-12-2023.html

Допомогу видають по вул. Лермонтова, буд. 9 (БК «Орбіта», збоку зі сторони вул. Патріотична). Для отримання необхідні оригінал паспорта, ідентифікаційного коду, довідки ВПО та обов’язково QR-код.