Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запорізькій області перевіряють укриття в школах

У Запорізькій області перевіряють укриття в школах

У Запорізькій області перевіряють укриття в школах

Укриття в школі

У Запорізькій області перевіряють стан проведення ремонтних робіт в шкільних укриттях.

Про це повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Голова ОВА Юрій Малашко особисто перевіряв укриття, більшість з них виявились закритими. 

«Робота з облаштування укриттів потребує активізації. Так, згідно реєстру, відсоток готовності сховищ збільшився з 46% до 72%, але ж за рахунок зменшення їх загальної чисельності: містом виключено понад 600 споруд, проте включено лише 29. Тримаємо на контролі питання належного функціонування укриттів! Найголовніше – безпека наших громадян», – наголосив очільник ЗОВА.

Крім цього, перевіряють стан проведення ремонту в укриттях закладів освіти. Лише після завершення робіт та надання фахівцями ДСНС дозволу на експлуатацію, буде прийматися рішення щодо переходу на змішану форму навчання.

Нагадаємо, з 1 грудня виплати ВПО продовжать деяким категоріям переселенців ще на півроку.