Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » В Запоріжжі відкрили “Простір Переосмислення”: де його можна відвідати

В Запоріжжі відкрили “Простір Переосмислення”: де його можна відвідати

В Запоріжжі відкрили “Простір Переосмислення”: де його можна відвідати

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

У Запоріжжі почала діяти локація з VR-обладнанням, яка розповідає про роль Запоріжжя у російсько-українській війні. Повноцінно віртуальний тур запрацює наступного року, а зараз з ним можна ознайомитися в ТІЦ.

Про це повідомляє в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

У Туристичному інформаційному центрі до кінця грудня працює локація з VR-обладнанням. Кожен охочий може прогулятися майбутніми залами експозиції “Простору Переосмислення”. Відвідувачам з керуванням VR–гарнітур допоможуть спеціалісти на місці.

Адреса: пр. Соборний, 151. Без вихідних, з 9.00 до 18.00. Вхід безкоштовний.