Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Контрнаступ ЗСУ в Запорізькій області продовжується: карта боїв 4 грудня

Контрнаступ ЗСУ в Запорізькій області продовжується: карта боїв 4 грудня

Контрнаступ ЗСУ в Запорізькій області продовжується: карта боїв 4 грудня

Карта: ISW

Українські війська продовжують контрнаступ на заході Запорізької області, але не досягли будь-яких підтверджених успіхів.

Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни.

Російські військкорри стверджували, що українські війська зберігають ініціативу в районі Роботино. Водночас вони запевнюють, що російські війська все ще ведуть еластичну оборону.

Українські війська відбили контратаки російських військ на південь від Роботино, на північний захід від Вербово і поблизу Новопокровки (12 км на північний схід від Роботино).

Як писав раніше Inform.zp.ua, через погані погодні умови російським військам на фронті Запорізької області доводиться сповільнювати темпи бойових дій. Але це не зупиняє їх повністю.