Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » В одному з районів Запоріжжя сьогодні не буде води: коли ввімкнуть

В одному з районів Запоріжжя сьогодні не буде води: коли ввімкнуть

В одному з районів Запоріжжя сьогодні не буде води: коли ввімкнуть

Ілюстративне фото

Сьогодні в Дніпровському районі Запоріжжя проводитимуться аварійні ремонтні роботи. Через це без холодної води залишаться 32 будинки.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді з посиланням на “Водоканал”.

За інформацією КП “Водоканал”, сьогодні до 15:00 проводитимуться аварійні ремонтні роботи на водогоні у Дніпровському районі.

У зв’язку з цим тимчасово без холодного водопостачання залишаться 32 будинки у Дніпровському районі. Це будинки по вул. Дніпровське шосе, 24-64; по вул. Сергія Синенка, 63-83.


Як ми писали раніше, у Запоріжжі за деякими адресами сьогодні, 1 грудня, будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими ремонтними роботами.