Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » Що показують в кінотеатрах Запоріжжя: кіноафіша 30 листопада

Що показують в кінотеатрах Запоріжжя: кіноафіша 30 листопада

Що показують в кінотеатрах Запоріжжя: кіноафіша 30 листопада

Колаж Inform.zp.ua

У Запоріжжі продовжують працювати кінотеатри та показувати новинки світового кіно. Розповідаємо, які кінотеатри відкриті для глядачів і що там показують.

Кінотеатр “Байда”

На сьогодні в прокаті доступні чотири фільми: “Бажання”, “Наполеон”, “Тиха ніч” та “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”.

Кіноафіша Запоріжжя 30 листопада

Кінотеатр ім. Маяковського

У прокаті доступні дві прем’єри: “Бажання” та “Наполеон”.

Кіноафіша Запоріжжя 23 листопада

Кінотеатр “КіноМакс”

Для запоріжців у прокаті доступні шість фільмів: “Бажання”, “Наполеон”, “Тиха ніч”, “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”, “Дочка болотного короля” і “П’ять ночей у Фредді”.

Кіноафіша Запоріжжя 30 листопада

Кінотеатр “Космос”

Запоріжці можуть переглянути в кінотеатрі шість фільмів: “Наполеон”, “Тиха ніч”, “Дочка болотного короля”, “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”, “Марвели” та “П’ять ночей у Фредді”.

Кіноафіша Запоріжжя 30 листопада

Також відбувається показ одного мультфільму: “Бажання”.

Мультфільм "Бажання"

“Blockbuster cinema”

У цьому кінотеатрі глядачі можуть обрати з-поміж шести фільмів та мультфільмів: “Бажання”, “Наполеон”, “Тиха ніч”, “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”, “Дочка болотного короля” і “П’ять ночей у Фредді”.

Кіноафіша Запоріжжя 30 листопада


Нагадаємо, минулого тижня ми також розповідали, що показують у запорізьких кінотеатрах. Перелік прем’єр трохи змінився.