Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Наслідки негоди в Запоріжжі: водіям перекрило рух та попадали дерева (ФОТО)

Наслідки негоди в Запоріжжі: водіям перекрило рух та попадали дерева (ФОТО)

Наслідки негоди в Запоріжжі: водіям перекрило рух та попадали дерева (ФОТО)

Фото: ГУ ДСНС Запорізької обасті

У Запоріжжі та області 28 листопада спостерігався сильний вітер та дощ. Через це у деяких водіїв виникли складнощі з рухом транспорту.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Запорізької області. 

28 листопада рятувальники до рятувальників двічі звернулись по допомогу.

Так, у Запоріжжі та Запорізькому районі допомогли двом водіями, чиї автотранспортні засоби не могли самотужки продовжувати рух через негоду.

Негода у Запоріжжі
Фото: ГУ ДСНС Запорізької обасті
Транспорт негода
Фото: ГУ ДСНС Запорізької обасті

Крім цього, у Кушугумі працівники місцевої пожежної команди розпиляли дерево і прибрали його рештки.  Воно перешкоджало рух транспорту.

Раніше ми писали, що від самого ранку бригади «Запоріжжяобленерго» працюють над ліквідацією наслідків стихії, що з ночі панує на Запоріжжі.