Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Без світла у Запорізькій області залишається понад 25 тисяч споживачів

Без світла у Запорізькій області залишається понад 25 тисяч споживачів

Без світла у Запорізькій області залишається понад 25 тисяч споживачів

Ілюстративне фото

Без енергоживлення залишаються 31 оселя на Оріхівщині, знеструмлена вчора ввечері через пошкодження електрообладнання, та 3 приватних будинки у Запоріжжі, чиє енергопостачання було порушено внаслідок пошкодження повітряної лінії електропередачі. 

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Аварійно-відновлювальні роботи розпочато.

Загалом без енергопостачання залишаються 25 985 споживачів у 65 населених пунктах Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території).

Вчора, 27 листопада, фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» повністю відновили енергопостачання 23 297 споживачів у 84 населених пунктах, що були знеструмлені на минулий ранок внаслідок ускладнення погодних умов.

Також енергетики усунули технологічне порушення в електромережах м. Запоріжжя та повернули світло 1 800 родинам та юридичним особам.