Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Бердянську внаслідок шторму підтоплено частину міста (ВІДЕО)

У Бердянську внаслідок шторму підтоплено частину міста (ВІДЕО)

У Бердянську внаслідок шторму підтоплено частину міста (ВІДЕО)

Шторм у Бердянську затопив місто

Через сильний шторм у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області перебої з електроенергією, інтернетом та теплопостачанням. Підтоплено частину міста.

Про це повідомили в Бердянській міській військовій адміністрації.

У місті світло відсутнє в мікрорайонах Центр, 8 березня, Колонія, Ліски, Нагірна частина, АКЗ, РТС. В цих мікрорайонах є перебої з теплопостачанням та інтернетом.

«Звертаємось до мешканців тимчасово окупованого Бердянська під час шторму, перебувати у безпечних місцях та утриматись від пересування містом», – говорять в адміінстрації міста.