Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Армія РФ не зробила підтверджених наступів у Запорізькій області: карти боїв ISW

Армія РФ не зробила підтверджених наступів у Запорізькій області: карти боїв ISW

Армія РФ не зробила підтверджених наступів у Запорізькій області: карти боїв ISW

Українські військові. Ілюстративне фото

Російські джерела стверджували, що українські сили проводили наступальні операції в західній Запорізькій області, але не робили жодних заявлених або підтверджених наступів 26 листопада.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ISW.

Російський мілблогер стверджував, що українські сили невдало атакували Роботине та Вербове (9 км на схід від Роботиного) невеликими групами піхоти. Російські джерела повідомляли, що українські війська знизили темп бойових дій на заході Запорізької області в тому числі через погані погодні умови.

Карти боів 26 листопада
Карти боів

Російський мілблогер заявив, що минулого тижня українські сили просунулися на півкілометра в напрямку Новофедорівки (15 км на північний схід від Роботиного) і безуспішно намагалися просунутися в напрямку Копані (5 км на північний захід від Роботиного).

Російські війська вели наступальні операції в західній Запорізькій області, але не зробили жодних підтверджених наступів 26 листопада.

Карти боїв 26 листопада
Карти боїв

Російський мілблогер стверджував, що російські війська провели серію контратак уздовж лінії Копані-Роботине-Новопрокопівка-Вербове та просунулися поблизу Вербового. Milblogger також стверджував, що російські війська досягли невідомих тактичних успіхів поблизу Новопрокопівки (2 км на південь від Роботиного), перш ніж сильні зливи перервали активні бойові дії.

Генштаб України в ранкових зведеннях про обстановку повідомив, що російські війська невдало атакували поблизу Роботиного, а у вечірньому зведенні обстановки зазначив, що російські війська не проводили наступальних дій на Запорізькому напрямку.