Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Комунарський район Запоріжжя може отримати нову назву

Комунарський район Запоріжжя може отримати нову назву

Комунарський район Запоріжжя може отримати нову назву

Князь Святослав

Комунарський район міста Запоріжжя пропонують перейменувати і дати йому нову назву на честь київського князя Святослава.

Така пропозиція з’явилася на сайті петицій.

У Запоріжжі продовжують дерусифікацію назв вулиць та площ.

На сайті петицій міськради з’явилася пропозиція про перейменування цілого району.

«Назва району підпадає під закон про декомунізацію. Тому прошу перейменувати район на честь Великого князя київського Святослава Ігоровича. Святослав Ігорович є батьком та духовним наставником українського народу. Все своє життя він провів не в київських палатах за банкетним столом, а в бойових походах. Через сотні років Нестор Літописець буде порівнювати київського князя з барсом, який безжалісно та стрімко нападав на ворога своєї землі», – пише автор петиції Данило Василинюк.

До закінчення голосування за петицію залишилося ще 27 днів.