Сьогодні, 19 листопада, волонтери та журналісти Inform.zp.ua передали запорізьким військовим, які наразі знаходяться на Харківському напрямку, допомогу та смаколики.
На сьогодні запорізькі військові у складі 23 бригади ЗСУ знаходяться у деокупованій частині Харьківської області, де постійно лунають обстріли, а територія – замінована російськими окупантами.
![Запоріжці передали військовим допомогу](https://www.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/d9946502-3212-4977-8026-b182f021123a.jpg)
![Запоріжці передали військовим допомогу](https://www.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/be151873-6d84-4351-abdf-fcee7748a1e3.jpg)
Військові не прохають допомоги, але прагнуть підтримки. Волонтери та журналісти передали запорізьким військовим домашню випічку, каву, шоколад, ласощі.
![Запоріжці передали військовим допомогу](https://www.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/525d6d46-7679-4a5b-a206-e4a7acc88b97.jpg)
![Запоріжці передали військовим допомогу](https://www.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/61ad1fbb-0a1c-4b66-aac3-e0937f00adce.jpg)
![Запоріжці передали військовим допомогу](https://www.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/3a984c87-c492-41e7-87fb-22953556278b.jpg)
Українські захисники дякують кожному, хто долучився до допомоги чи збору коштів.
«Дуже дякуємо всім небайдужим за підтримку Збройних сил України у цілому та нас – конкретно. Скоро все буде Україна! Всіх звільнимо», – говорять запорізькі військові.