Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Петиція про розділення тривог для Запоріжжя та Запорізької області набрала необхідну кількість підписів

Петиція про розділення тривог для Запоріжжя та Запорізької області набрала необхідну кількість підписів

Петиція про розділення тривог для Запоріжжя та Запорізької області набрала необхідну кількість підписів

Запоріжці зібрали необхідну кількість підписів для розгляду в міськради петиції про розділення сигналів повітряної тривоги для Запоріжжя та Запорізької області.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті електронних петицій м.Запоріжжя.

Авторка петиції пише, що часті повітряні тривоги “паралізують” життєдіяльність міста.

“При цьому є розуміння, що неприпустимо створювати петиції і закликати “не вмикайте тривогу в Запоріжжі, коли небезпека стосується тільки Оріхова”!”,- зазначає авторка.

У петиції просять створити Тимчасову комісію із залученням відповідних профільних фахівців на базі депутатського корпусу Запорізької міської ради для того, щоб опрацювати питання.

Петицію підписали 765 запоріжців. Тепер у міськраді її розглянуть депутати.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі школярам із 16 жовтня дозволили в режимі онлайн продовжувати навчання навіть під час повітряної тривоги.