Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Культура » У Запоріжжі презентують українсько-німецьку книгу про історію міста

У Запоріжжі презентують українсько-німецьку книгу про історію міста

У Запоріжжі презентують українсько-німецьку книгу про історію міста

Архітектура Запоріжжя

Українські та німецькі дослідники працювали над виданням “Fragile Heritage. Архітектурний модернізм Українського Півдня та Сходу: кінець 1950–1980-ті”. У книзі описана новітня історія Запоріжжя та інших міст Півдня і Сходу України.

Про це повідомляє Департамент культури і туризму міста Запоріжжя.

Видання “Fragile Heritage: Архітектурний Модернізм Українського Півдня та Сходу: кінець 1950–1980-ті” створювали українські дослідники у співпраці з Баугауз-Інститутом історії та теорії архітектури і планування Університету Баугауз (Німеччина).

Книга підсумовує попередні дослідження архітектурної спадщини цього періоду, розкриває її значення, представляє зразки другого вітчизняного модернізму прифронтових та тимчасово окупованих регіонів України.

Презентація відкрита для архітекторів, науковців, краєзнавців та всіх, хто цікавиться сучасною історією Півдня і Сходу України.

Дата: 21 листопада 11:00.

Адреса: Туристичний інформаційний центр (просп. Соборний, 151).